Jesteś tutaj: Start / Pracownicy

Pracownicy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Grzegorz Stryjeński
Kierownik Zakładu (071) 31 67 079 wew. 502
e-mail: grzegorz.stryjenski@zgmkwr.pl


Elżbieta Błądek
Główny Księgowy (071) 31 67 079 wew. 505
e-mail: elzbieta.bladek@zgmkwr.pl

Justyna Jaszczyszyn
Referent ds. obsługi klienta i dzierżawy gruntów (071) 31 67 079 wew. 501
e-mail: justyna.jaszczyszyn@zgmkwr.pl

Dominika Dyszy-Fryc
Referent ds. gospodarki odpadami (071) 31 67 079 wew. 511
e-mail: dominika.dyszy-fryc@zgmkwr.pl

Magdalena Łącz
Specjalista ds. księgowych (071) 31 67 079 wew. 506
e-mail: magdalena.lacz@zgmkwr.pl

Halina Wróblewska
Pomoc administracyjna (071) 31 67 079 wew. 510
e-mail: halina.wroblewska@zgmkwr.pl

Marta Chudzik
Specjalista ds. rozliczeń i ewidencji (071) 31 67 079 wew. 507
e-mail: marta.chudzik@zgmkwr.pl

Emilia Dudziec
Specjalista ds. rozliczeń (071) 31 67 079 wew. 503
e-mail: emilia.dudziec@zgmkwr.pl

Agnieszka Czarko
wz. Karolina Sadowska
Specjalista ds. kadr i płac (071) 31 67 079 wew. 512
e-mail: agnieszka.czarko@zgmkwr.pl
e-mail: karolina.sadowska@zgmkwr.pl

Artur Rajca
Inspektor techniczny (071) 31 67 079 wew. 504
e-mail: artur.rajca@zgmkwr.pl

Anna Królikowska
Specjalista ds. gospodarki mieszkaniowej (071) 31 67 079 wew. 509
e-mail: anna.krolikowska@zgmkwr.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:ZGM
Data utworzenia:2020-02-18
Data publikacji:2020-02-18
Osoba sporządzająca dokument:Mateusz Maj
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1335