bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Pracownicy

Grzegorz Stryjeński
Kierownik Zakładu (071) 31 67 079 wew. 502
e-mail: grzegorz.stryjenski@zgmkwr.pl


Elżbieta Błądek
Główny Księgowy (071) 31 67 079 wew. 505
e-mail: elzbieta.bladek@zgmkwr.pl

Justyna Jaszczyszyn
Referent ds. obsługi klienta i dzierżawy gruntów (071) 31 67 079 wew. 503
e-mail: justyna.jaszczyszyn@zgmkwr.pl

Dominika Dyszy-Fryc
Referent ds. gospodarki odpadami (071) 31 67 079 wew. 504
e-mail: dominika.dyszy-fryc@zgmkwr.pl

Magdalena Łącz
Specjalista ds. księgowych (071) 31 67 079 wew. 506
e-mail: magdalena.lacz@zgmkwr.pl

Halina Wróblewska
Pomoc administracyjna (071) 31 67 079 wew. 501
e-mail: halina.wroblewska@zgmkwr.pl

Marta Chudzik
Referent ds. rozliczeń i ewidencji (071) 31 67 079 wew. 506
e-mail: marta.chudzik@zgmkwr.pl

Emilia Dudziec
Specjalista ds. rozliczeń (071) 31 67 079 wew. 506
e-mail: emilia.dudziec@zgmkwr.pl

Agnieszka Czarko
Specjalista ds. kadr i płac (071) 31 67 079 wew. 506
e-mail: agnieszka.czarko@zgmkwr.pl

Artur Rajca
Inspektor techniczny (071) 31 67 079 wew. 504
e-mail: artur.rajca@zgmkwr.pl

Tomasz Hajdamowicz
Inspektor nadzoru ds. technicznych
tel. (071) 31 67 079 wew. 504
e-mail: tomasz.hajdamowicz@zgmkwr.pl



Opublikował: Arkadiusz Ziobrowski
Publikacja dnia: 06.09.2021
Podpisał: Mateusz Maj
Dokument z dnia: 05.03.2020
Dokument oglądany razy: 11 396